خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

پس از آموزش و استقرار سیستم پروژه تحویل واحد پشتیبانی می شود و در این واحد کارشناسان حرفه ایی نسبت به رفع مشکل کاربران به چند روش اقدام می نمایند.

الف ) به صورت ثبت درخواست در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ( Ticketing )

ب ) به صورت تلفنی

ج ) به صورت حضوری

الف)‌ پشتیبانی به صورت ثبت تیکت

در این روش مشتری پس از درخواست عضویت در سایت مدیریت درخواست ها یک نام کاربری و رمز عبور از طریق پیام کوتاه دریافت می نماید که می تواند با استفاده از آن وارد سایت شود، حال می تواند مشکل یا درخواست خود را از آن طریق برای هر یک از واحد های شرکت ارسال نماید و پس از بررسی توسط کارشناس واحد مربوطه پاسخ لازمه به ایشان از همان طریق صورت خواهد پذیرفت که به محض ارسال پاسخ توسط کارشناس یک پیام کوتاه برای مشتری ارسال خواهد شد و مشتریان می توانند نسبت به پاسخگویی کارشناس پشتیبانی امتیاز لازم را نسبت به هر پاسخگویی ثبت نمایند. همچنین در سیستم مدیریت درخواست ها ( تیکت ) راهنمای تغییرات در نسخه ها قرار داده شده است که کاربر می تواند آن را از سایت دانلود و مطالعه نماید . همچنین سئوالاتی سایر مشتریان که به دفعات از کارشناسان پرسیده شده است و ممکن است برخی دیگر از کاربران با آن مواجه شوند تحت عنوان دانشنامه در سایت قرار داده شده است که مشتری می تواند لیست موارد آن را از داخل سایت مشاهده نماید و هر کدام از سئوالاتی که مورد سئوال ایشان هم بود را مطالعه نماید. در این روش پیگیری ها بسیار مطمئن می باشد و کاربر پس از ثبت تیکت طی زمان بسیار محدود پاسخ خود را دریافت خواهد کرد و از تماس تلفنی بسیار بهتر و سریع تر می باشد. در این روش با توجه به ثبت پیگیری های قبلی امکان پاسخگویی درخواست شما توسط هر یک از کارشناسان وجود دارد و پیشنهاد می شود از این روش جهت ثبت موارد استفاده شود.

ب) پشتیبانی تلفنی و اینترنتی

در این روش مشتری با واحد پشتیبانی شرکت تماس خواهد داشت که توسط کارشناسان واحد پشتیبانی به صورت تلفنی و ریموت به دستگاه ایشان از طریق اینترنت نسبت به رفع مشکل و راهنمایی کاربر اقدام می شود. لازم به ذکر می باشد مشتریان می توانند با شماره گیری 04432232617 - 04432246364 با کارشناس پشتیبانی شرکت در ارتباط باشند.

پ) آموزش کامل و اطلاعات پایه

در این روش پس از درخواست مشتری مبنی بر حضور یک کارشناس جهت بررسی مشکلات و راهنمایی به کاربران با هماهنگی قبلی یک کارشناس به محل مشتری مراجعه و راهنمایی های لازمه جهت رفع نیاز مشتری، توسط کارشناس به کاربران انجام خواهد شد